تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین در این هفته 31 تیر 99

معامله گران چشم انتظار افزایش نوسانات بیت کوین و شروع یک حرکت روند دار از این رمز ارز هستند.

تحلیل بیت کوین در 31 تیر 99 ،دامنه نوسانات قیمت بیت کوین همچنان در حال تنگ‌تر شدن است و این مسئله ورود منطقی به معاملات را دشوار می‌سازد. در چنین شرایطی، معامله‌گران معمولاً در خارج از بازار منتظر می‌مانند تا زمانی که نوسانات افزایش پیدا کند یا یک حرکت رونددار شروع شود.

هنگامی که حجم معاملات کاهش پیدا می‌کند، ورود به بازار و حرکت دادن قیمت برای سرمایه‌گذاران بزرگ یا گروهی از معامله‌گران آسان‌تر خواهد بود. در چنین وضعیتی، حرکت قیمت به بالای ۹,۵۰۰ دلار، می‌تواند اولین نشانه از قدرت گرفتن قیمت باشد. اگر خریدارانی که در حاشیه بازار هستند، در حرکت قیمت به بالای ۹,۵۰۰ دلار به شکلی تهاجمی وارد شوند، احتمال حرکت دوباره‌ی قیمت تا ناحیه‌ی مقاومتی ۱۰,۰۰۰ تا ۱۰,۵۰۰ دلار وجود خواهد داشت. در بالای این ناحیه طبق گذشته، انتظار شروع یک روند تثبیت شده وجود خواهد داشت.           

در طرف مقابل، با حرکت قیمت به زیر سطح ۸,۸۰۰ دلار، معامله‌گرانی که در کوتاه‌مدت وارد معاملات خرید شده بودند، ممکن است موقعیت‌های خود را پوشش داده و با ذخیره سود آن‌ها را ببندند. این حرکت ممکن است منجر به ریزش قیمت تا سطح حمایت ۸,۱۳۰.۵۸ دلار شود. این حمایت برای قیمت کلیدی خواهد بود چرا که با ریزش قیمت به زیر آن، احتمال اصلاح عمیق‌تر قیمت وجود دارد.

پیش‌بینی وقوع هر یک از سناریوهای بالا دشوار خواهد بود، بنابراین معامله‌گران می‌توانند در حاشیه بازار منتظر شروع یک روند پایدار بمانند.

  • مقاومت‌ها: ۹,۵۰۰ – ۱۰,۰۰۰ – ۱۰,۵۰۰
  • حمایت‌ها: ۸,۸۰۰ – ۸,۱۳۰.۵۸

تحلیل بیت کوین در 31 تیر 99

خبرنامه من

اشتراک در خبرنامه و دریافت اخبار