تحلیل قیمت اتریوم و ریپل در این هفته 31 تیر 99

تحلیل تکنیکال اتریوم و ریپل

تحلیل اتریوم و ریپل 31 تیر 99 ، سی سی ارز ، خریداران در ریزش قیمت اتریوم به زیر میانگین‌های متحرک در ۱۶ ژوئیه وارد بازار شدند. این نشانه‌ی مثبتی برای قیمت خواهد بود، چرا که نشان می‌دهد خریداران منتظر ریزش قیمت تا حمایت ۲۱۶.۰۰۶ دلار، برای ورود به بازار نمانده‌اند.

افقی شدن هر دو میانگین متحرک و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی میانی خود، نشان از تعادل میان عرضه و تقاضا است. بنابراین انتظار استمرار تحکیم قیمت را برای چند روز آینده خواهیم داشت. با قرار گرفتن قیمت اتریوم در میانه‌ی محدوده‌ی ۲۱۶.۰۰۶ الی ۲۵۳.۵۵۶ دلار، پیش‌بینی جهت خروج قیمت از این محدوده مشکل خواهد بود. حرکات تصادفی قیمت می‌تواند به صورت مکرر حد‌ضرر معاملات را فعال سازد، بنابراین قبل از ورود به آن‌ها پیشنهاد به تشخیص یک روند پایدار در قیمت می‌شود.

  • مقاومت‌: ۲۵۳.۵۵۶
  • حمایت‌: ۲۱۶.۰۰۶

تحلیل قیمت ریپل

هرچند که خریداران در ریزش قیمت ریپل تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) در ۰.۱۹ دلار وارد بازار شدند، اما همچنان در سطوح بالاتر با کاهش تقاضا مواجه هستیم. با این تفاسیر می‌توان گفت که خریداران از آغاز روند صعودی جدید اطمینان ندارند.

با نفوذ قیمت به بالای خط روند، قیمت تقویت خواهد شد و امکان رشد آن تا ۰.۲۰۶۴۲۴ دلار و سپس تا ۰.۲۱۱۶۹۴ دلار ممکن خواهد بود. از طرفی دیگر، اگر فروشندگان موفق به پایین آوردن قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) شوند، ادامه‌ی حرکت تا ۰.۱۸۸۴۹۹ دلار و در نهایت تا ۰.۱۷ دلار ممکن خواهد بود.

  • مقاومت‌ها: ۰.۲۰۶۴۲۴ – ۰.۲۱۱۶۹۴
  • حمایت‌ها: ۰.۱۹ – ۰.۱۸۸۴۹۹ – ۰.۱۷

خبرنامه من

اشتراک در خبرنامه و دریافت اخبار