ثبت بالاترین قیمت اتریوم در دی ماه 99

دستیابی اتریوم به بالاترین قیمت در تاریخ خود

سی سی ارز و ثبت بالاترین قیمت اتریوم  ، به دنبال نوسانات چند روز اخیر بازار ارزهای دیجیتال ، بسیاری از تحلیلگران منتظر ثبت قیمت جدیدی از اتریوم بودند.

طی چند هفته گذشته اتریوم عملکرد بهتری را نسبت به بیت کوین داشته است. قیمت بیت کوین در یک محدوده فشرده و درون یک الگوی پرچم در حال معامله شدن است. داده‌های دریافتی از کوین‌تلگراف و تریدینگ‌ویو نشان‌دهنده نوسان قیمت در ناحیه ۳۴,۹۵۵ الی ۳۷,۸۵۰ دلار طی چند روز گذشته است. این حرکات را می‌توان این‌گونه تفسیر کرد که خریدارانی که با هر ریزش قیمت به بازار ورود می‌کنند، اکنون با قاطعیت کمتری نسبت به روند صعودی معاملات خود را آغاز می‌کنند.

از طرفی اتریوم از سه ماهه دوم سال گذشته میلادی تا وضعیت فعلی، مرتباً در حال افزایش بوده است، به نحوی که از کف ۱۰۰ دلاری خود، قیمتی معادل ۱,۴۱۰ دلار در روز جاری دارد. علاوه بر این از ابتدای سال جاری میلادی با رشدی بیشتر از ۸۰ درصد (حدود ۱۰۰ درصد در زمان ویرایش نوشته) به‌مراتب از راندمان ۲۶ درصدی بیت کوین، نتیجه بهتری برای سرمایه‌گذاران به ارمغان آورده است.

اما امروز قیمت اتریوم با ثبت جهشی ۱۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و عبور از ۱,۴۰۰ دلار، اوج تاریخی تازه‌ای را ثبت کرد.

قیمت اتریوم دقایقی پیش اوج تاریخی تازه‌ای را ثبت کرد. در حال حاضر هر واحد از این ارز دیجیتال در محدوده ۱,۴۳۵ دلار معامله می‌شود.

پیش از این جهش، شاهد افزایش حجم تراکنش‌های روزانه و رسیدن به ۳ میلیارد دلار تراکنش بودیم. طی هفته پیش هم قیمت اتریوم حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است. از سوی دیگر، در روزهای گذشته بسیاری از افراد مشهور در این حوزه، وضعیت اتریوم را مثبت ارزیابی کرده بودند.

با احتساب جهش اخیر، ارزش بازار اتریوم به ۱۶۲ میلیارد دلار رسیده است. در این بین، سهم بیت کوین ۶۴.۵ درصد و سهم اتریوم از بازار ۱۵.۲۵ درصد است.

این در حالی است که کارشناسان معتقدند با راه‌اندازی به‌روزرسانی اتریوم ۲.۰، روند صعودی این ارز دیجیتال قوت بیشتری خواهد گرفت.

این به‌روزرسانی قرار است مقیاس‌پذیری شبکه را بیشتر کند. از دیگر مزایای اتریوم ۲.۰ می‌توان به سرعت بالاتر انجام تراکنش‌ها و کارمزدهای کمتر اشاره کرد.  

خبرنامه من

اشتراک در خبرنامه و دریافت اخبار