Shopping Cart 0 - تومان 0 0

درباره ما

داستان ما

چنمینگ تکنولوژی یک شرکت بین المللی در مقیاس بسیار بزرگ با هدف استخراج رمز ارزها با ظرفیت برق 450 مگاوات می باشد و می تواند همزمان 200000 دستگاه ماینر را به کار بیندازد.
این شرکت با چشم اندازی بسیار خوب در چین می باشد. این شرکت در سال 2016 در ساخت پست های نیروگاهی برق و همچنین نیروگاه های برقی با گاز طبیعی که منبع آن ،سرمایه گذاری در گاز کشورهای خاور میانه است تاسیس شده است. قیمت برق این شرکت برای ماین کردن بسیار مقرون به صرفه و در حالت برق صنعتی می باشد از این جهت بسیار پربازده می باشد. در واقع ماینر های این شرکت از ترکیب چند فارم در شهر های مختلف چین تشکیل شده است که در حال حاضر بیش از 50 هزار دستگاه فعال می باشد.
Ccarz.net به دست شرکت چنمینگ تکنولوژی چین تاسیس گردیده که توسط کمپانی های بزرگ تکنولوژی چین پشتیبانی می شود. ccarz0 تا 100 کل چرخه ماینینگ و استخراج را انجام میدهد و بر آن مشرف است. جریان برق این فارم ها از گاز طبیعی که توسط جنراتورهای عظیم به دست می آید تامین می شود که در کنار خود فارم ها قرار داده شدند.
این شرکت با استفاده از تبدیل انرژی های پاک و بهینه دیگر به برق برای مصرف ماینر ها و همچنین با سرمایه گذاری بر روی تکنولوژی های مدرن پردازشی IPFS و چیپ ست های مخصوص ماین کردن، به بزرگترین سرمایه گذار و شرکت ارائه خدمات ماینینگ در خاور میانه تبدیل شده است.

خبرنامه من

اشتراک در خبرنامه و دریافت اخبار